KONST / Litografier / Färglitografier 12993364
nr 1299 3364
Ivor Abrahams
(f. 1935), Storbritannien
Färglitografier, 2 st, Diptyk. Signerad, numrerad 24/30, oramade lösa blad, bladets mått: 83x62 cm
Ivor Abrahams, född 1935 i Wigan, Lancashire, brittisk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:21:53
1.500 kr
1.700 kr
Ivor Abrahams
Läs mer om Ivor Abrahams